ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“НАДВІРНЯНСЬКИЙ КАР’ЄР – КАРПАТИ”

 

ТДВ «Надвірнянський Кар’єр-Карпати» здійснює свою діяльність з 1964 року. Тож маємо великий досвід у виробництві якісної та найбільш затребуваної щебеневої продукції.
В адміністративному відношенні Пасічнянське родовище пісковиків входить в межі Надвірнянського району Івано-Франківської області і розташоване на лівому схилі р.Бистриця-Надвірнянська в ПнСх околиці с. Пасічна, зв’язане грунтовою дорогою з шосе Івано-Франківськ-Бистриця.
Районнй центр м.Надвірназнаходиться на віддалі13 км.на ПдСхвідродовища, а обласний центр м. Івано-Франківськ-60 км. відродовища.
Об’єкти нерухомості знаходяться у власності підприємства, які належним чином засвідчені свідоцтвами на право власності. Транспортні засоби також є власністю підприємства. Об’єкти рухомого та нерухомого майна зосереджені за адресою вул.. Довбуша 1 б, с. Пасічна, Надвірнянський район, Івано-Франківської області. Наші клієнти обізнані з виробництвом підприємства та різновидом продукції. В 2018 році підприємство проведено частково ремонт заводу, а саме встановлено нове конвеєрне обладнання. Придбано додаткову спецтехніку.
Основна мета діяльності Товариства є розробка родовищ нерудних будівельних матеріалів, переробне виробництво і реалізація нерудних будівельних матеріалів: щебінь із каменю, камінь бутовий, а також здійснення виробничої, торгівельної та іншої господарської діяльності, направленої на одержання прибутків, а також економічних і соціальних інтересів трудового колективу Товариства.
Предметом діяльності є розробка родовищ нерудних будівельних матеріалів, переробне виробництво та реалізація нерудних будівельних матеріалів, виконання будівельно-монтажних робіт, торгівля будівельними матеріалами, надання суб’єктам підприємницької діяльності та громадянам послуг, автотранспортні перевезення та іншими, не забороненими чинним законодавством видами діяльності, та передбаченими Статутом підприємства..
Щебенева продукція є екологічно чистою, на відміну від гранітного щебеню. Тому протягом усього періоду діяльності підприємство не має проблем з пошуком клієнтів.

Man and van services

Портал UA

Агенство Нерухомості АлексДім